Diskuze

Z technických a kapacitních důvodů byla zavedena nová diskuze.
Prosíme o zachování korektního vyjadřování v diskuzi.
Upozorňujeme, že diskuze je určena především občanům v naší obci.
Naši odpověď zde nečekejte. Máte-li zájem o komunikaci s námi použijte e-mail.

Diskuze

Datum: 26.07.2012

Vložil: ??

Titulek: sezení

Obec si pozvala místní podnikatele aby s nimi diskutovala o rozvoji obce. A ostatní lidé v obci co nepodnikají - se to netýká? To jsme jako nějací poddaní, co se opět budou muset přizpůsobovat? Jedna akce jim nestačila, že se vykašlali na komunikaci s lidmi a jedou zase ve stejných kolejích?

Datum: 27.07.2012

Vložil: Abrakadabra

Titulek: Re: sezení

Nedivte se, sedi tam porad ti stejni lide a ti uz jini nebudou, porad ziji v predstave, ze oni jsou neco vice nez obycejny obcan a my budeme skakat, tak jak oni budou piskat, tak to bohuzel v te nasi slavne obci je a bude do te doby, dokud nezmizi vsichni obecni dinosauri a jejich prisluhovaci v navaznosti na pridruzene podnikatele.

Datum: 27.07.2012

Vložil: odpověd

Titulek: Re: Re: sezení

O čem by se měli s tebou bavit,když neumíš psát pravopisně.Můj syn žák 3.třídy by ti dal pětku.Platí to i tehdy když to píšeš přes mobil.

Datum: 28.07.2012

Vložil: Karel

Titulek: Re: Re: Re: sezení

Pravopis bych sem netahal. Ani inženýři a doktoři nepíšou vždy bez chyb. A diplom kvůli tomu nevracejí :).

Datum: 30.07.2012

Vložil: nikdo

Titulek: Re: Re: Re: sezení

Prosím vás, raději sem nic nepište a nedělejte ze sebe ještě většího pitomce, než ve skutečnosti jste, děkuji.

Pokud neumíte přečíst pár vět bez diakritiky, měl by jste se léčit.

Datum: 30.07.2012

Vložil: odpověď

Titulek: Re: Re: Re: Re: sezení

Já to přečíst umím ale mě ve škole učili,že každý dopis by měl být napsán pravopisně,je to vizitka .

Datum: 31.07.2012

Vložil: Občanka

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: sezení

Když chcete poučovat, musíte to umět nebo dělat nejprve sám!!! Zkuste se podívat na diakritiku nebo se vratťe do třídy ke svému synovi.

Datum: 05.08.2012

Vložil: Karel

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sezení

Nic proti Vám drahá občanko. Máte názor, to se cení. Já jen připojím svůj : Ať se mi to líbí, nebo ne, psaní bez diakritiky je dnes docele časté a nemám s tím problém. Avšak nelíbí se mi zde slovní napadání za takto nepodstatné věci.

Datum: 09.08.2012

Vložil: Občanka

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sezení

Je mi líto. Špatně jsem připojila odpověď. Ta kritika diakritiky nepatřila tomu, kdo psal bez diaktritiky, ale tomu, kdo požadoval psaní správnou gramatikou a s diakritikou dokonce i v SMS. Dotyčný kritizuje, ale že po "čárce", "tečce" atd. se píše mezera, mu jaksi uniká. Není to překlep. Vyrobil si svá zvláštní pravidla. Stačí, když bude dost číst knihy. Taky tam nemá žádné "slepence" vět. Takže omlouvám se, že můj příspěvek patřil jinému. Sama jsem dlouho programovala, takže psaní bez diakritiky nevnímám jako nepatřičné.

Datum: 09.08.2012

Vložil: Občanka - ještě jednou

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sezení

S tím připojením příspěvku to asi nebyla moje chyba. Teď jsem si dala obzvlášť pozor a stejně je moje odpověď zobrazena na jiné úrovni, než bylo odpovídáno.

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Přidat nový příspěvek