Datum: 08.10.2014

Vložil: MVDr.Všetička Miroslav

Titulek: Beseda se seniory

Vážení spoluobčané,
na základě pozvánky jsem se zůčastnil besedy se seniory.Tušil jsem to a nemýlil jsem se,že to bude především předvolební agitace současného zastupitelstva.Kulturní program byl pěkný,ale s další částí besedy to bylo již horší.Hned úvodem napadl pan starosta pana Golinského,že nemá na besedě co dělat a ať se za svoji přítomnost stydí,aniž by se jej zeptal na důvod jeho přítomnosti na besedě.V bodu diskuse jsem se přihlásil,abych vysvětlil přítomnost pana Golinského na besedě.Musím upozornit na skutečnost,že pan Golinský neseděl u stolu pro seniory a nepřišel se najíst,ale seděl na švédské lavici na konci tělocvičny.Důvodem jeho přítomnosti na besedě bylo to,že jsem jej požádal,aby mě dělal doprovod.Jsem totiž krátce po chemoterapii a občas mě není dobře.Ve svém diskusním příspěvku jsem se snažil doplnit a poněkud poopravit informaci pana starosty ke kontrole ze životního prostředí na téma nakládání s odpadními vodami z rodinných domů a firem.Přesto,že v mém příspěku nepadlo ani jednou slovo kanalizace,byl mě vypnut mikrofon s tím, že si přítomní občané nepřejí, abych pokračoval ve svém příspěvku o kanalizaci.
Opět jsem se tedy přesvědčil jaká je představa současných zastupitelů o demokratickém vedení obce.Je občané na vás,zvážit jestli vám tento způsob jednání současných zastupitelů vyhovuje.10. a 11. října 2014 máte možnost změny na následující čtyři roky.Nabídka volebních stran je letos široká a je projevem jisté nespokojenosti se současným vedením obce.

Přidat nový příspěvek